Wrażenia z Home Decor

Home Decor już za nami. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni frekwencją. Targi cieszyły się dużą popularnością wśród profesjonalistów i miłośników urządzania wnętrz. W krótkim czasie prowadziliśmy setki interesujących rozmów i spotkań. Oprócz Home Decor w tym samym czasie odbywały się Meble Polska i Arena Design. Format wszystkich imprez powoduje, że jest to dziś największe i obowiązkowe wydarzenie dla wnętrzarzy w Polsce.

IMG_2838
Spotkania, rozmowy i hity targowe

Część gości stoiska Pufa Design znało już naszą ofertę, odwiedzili nas specjalnie, by obejrzeć nowości. Byli też zwiedzający z którymi spotkaliśmy się po raz pierwszy. Zachwytów było dużo. Architekci i projektanci wnętrz upatrzyli sobie szczególnie dwa modele lamp z nowej kolekcji VITA – EOS Brown XL oraz Lorę XL. Uwagę przyciągały też lampy Grupa Products ILI-ILI i ARIGATO. Koneserom minimalistycznego designu podobało się naturalne, subtelne wzornictwo lamp Dreizengrad. Targi Home Decor to właściwe miejsce na spotkania i rozmowy z redaktorkami i stylistkami magazynów wnętrzarskich. Rozpoczęliśmy współpracę z magazynem Weranda. Na naszym stoisku był kącik, gdzie można było przejrzeć i zabrać magazyn ze sobą.

P1070795
Nowoczesna i zgodna z trendami propozycja oświetlenia Pufa Design znalazła na Targach wielu zwolenników. Lampy z oferty Pufa Design – Facetta VITA oświetlały też nowoczesne i imponujące stoisko naszego Klienta – firmy ATLAS Kuchnie.

P1070849
Pufa Design na Bloggers Zone

Na Home Decor nie zabrakło kreatywnego miejsca wymiany opinii i wrażeń na temat prezentowanych na targach dekoracji, mebli i najnowszego designu. Mowa o Bloggers Zone przestrzeni zaaranżowanej przez blogerki wnętrzarskie z kolektywu BlogGirls. Pufa Design wyposażyła aranżację strefy w poduchy i pledy Motarnii, lamy Muuto, Zuiver, VITA, Nostalgia Lights oraz poduchę Storebror i fotel 366 proj. Józefa Chierowskiego odnowiony jeszcze przez Pufa Cafe.

P1070848

P1070844
Piszą o nas

Więcej o strefie, a także o Home Decore przeczytacie na blogach uroczych i wyczulonych na trendy Blogerek. Szczególnie polecamy spostrzeżenia Dagmary z For elements, wycieczkę po targach okiem Marty i Lidki z Lost in Time  – skąd pożyczamy zdjęcie z nami 🙂

poznan 2015 8

Zdjęcie: Lost in time

Zobaczyć klimatyczną fotorelację Uli z Interior Design.

interiordesign_home_decorPrzeczytać bystry i przekorny wpis Kasi z Klikinterior „O gustach się nie dyskutuje, ale mój najlepszy„. O stoisku Pufa Design wspomniała też Chonchita Home.

 Home Decor okiem Pufa Design [fotorelacja]

Naszą uwagę przykuło kilka stoisk z dekoracją hand made, gdzie można było obejrzeć produkty nietuzinkowe wręcz unikatowe. Zebraliśmy inspiracje targowe w krótkiej galerii.

P1070814
P1070819
P1070810
P1070823
P1070840
P1070831
Event zaproponowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie łączy w sobie trzy imprezy – Meble Polska, Home Decor i Arena Design. To prawdziwy gigant i w tym momencie lider w kategorii spotkań dla profesjonalistów z branży dom i wnętrze w Polsce. Naszym zdaniem są to obowiązkowe targi i pomimo wielu różnych opinii wartościowe. Cieszy nas fakt, że dzięki otwartości dyrektorów wydarzeń impreza cały czas ewaluuje w dobrą stronę i dopasowuje do coraz bardziej wyedukowanych estetycznie uczestników rynku. Tak trzymać!

Tekst: Agnieszka

 

 

Pufa Design

Odpowiedz


*