it’s about RoMi

Studio it’s about RoMi powstało w 1993 roku w Amsterdamie. Nie mówią zbyt wiele o sobie. Ich wizytówką są produkty – głównie oświetlenie. Świetnie wykonane – inspirowane architekturą przemysłową i życiem człowieka we współczesnych metropoliach. Nie bez powodu nazwy lamp symbolizują miasta z różnych części świata.

Wprowadzając it’s about RoMi do oferty Pufa Design przeanalizowaliśmy charakterystyczne cechy produktów. Według nas filozofią it’s about RoMi jest:

Lampa wisząca Bombay It's about RoMi

Lampa wisząca Bombay It's about RoMi

Nowoczesny Minimalizm – proste formy w podstawowych kolorach czerni i bieli, bez zbędnych dekoracji. Przemyślane w każdym detalu modele lamp można wkomponować do wnętrz skrajnie nowoczesnych, jak i eklektycznych w klimacie vintage.

Kinkiet Chicago It's about RoMi

Lampa wisząca Chicago It's about RoMi

Inspiracja. Fotografia Mirella Sahetapy

Inspiracja. Fotografia Mirella Sahetapy

Poszukiwanie nowych środków wyrazu. Bogactwo materiałów, z których powstają lampy – to atut produktów it’s about RoMi. Projektanci szukają i testują różne tworzywa, oprócz naturalnej bawełny, lnu, szkła, drewna wykorzystują bambus, beton, polyston i specjalne innowacyjne tworzywa z naturalnych materiałów takich jak – sproszkowany bambus, łupiny orzeszków ziemnych oraz łuski ryżowe, ekologicznych w 100% biodegradowalnych.

Lampa wisząca STOCKHOLM it's about RoMi

Lampa wisząca SAIGON It's about RoMi

Lampa wisząca CADIZ It's about RoMi - 7 kloszy

Inspiracja, projekt wnętrza i29

Inspiracja, projekt wnętrza i29

Handmade – odręczna praca pozwala nadać lampom it’s about RoMi unikatowy charakter. Abażury z lnu i bawełny są robione ręcznie. Szkło również jest dmuchane ręcznie. Przekłada się to na staranne wykończenie lamp.

Lampa wisząca KIEV It's about RoMi

Lampa wisząca MINSK It's about RoMi

Lampa wisząca RIGA It's about RoMi

Inspiracja, źródło Design Love Fest

Inspiracja, źródło Pinterest

Dla it’s about RoMi liczy się przede wszystkim człowiek i jego pomysłowość. W filozofię firmy wpisana jest otwartość na kreatywne umysły. Sklepy pracujące z it’s about RoMi, z szerokiej oferty produktów dobierają sobie te najbardziej odpowiadające profilowi sklepu. it’s about RoMi daje swoim klientom możliwość stworzenia własnej kolekcji lamp oferując duży wybór podstaw do lamp i abażurów w kilkudziesięciu opcjach kształtów i kolorów. Nie bez powodu najnowsza sesja zdjęciowa ma formę kolorowanki, tak, jakby projektanci mówili – to Twoje miejsce do wyrażenia siebie, my Ci tylko w tym pomagamy…

Sesja zdjęciowa it's about RoMi

Lampa wisząca HELSINKI It's about RoMi

Inspiracja źródło Pinterest

Inspiracja źródło Pinterest

Wybierając inspiracje, chcieliśmy przybliżyć Wam produkty it’s about RoMi w szerszym kontekście holenderskiego designu. Wszystkie modele lamp it’s about RoMi z oferty Pufa Design znajdziecie –> TU

 

Pufa Design

Odpowiedz


*