Pufa plany na 2014

Jakie plany w 2014 roku? Oczywiście stawiamy na lojalną współpracę z naszymi czołowymi markami i klientami. Jak wiecie, doradzanie i pomaganie Wam w wyborze oświetlenia i wyposażania wnętrz – to nasz priorytet i żywioł. W tym roku planujemy jeszcze więcej energii przeznaczyć na tworzenie wyróżniającej się na rynku oferty zarówno dla klientów indywidualnych, a także dla naszych stałych partnerów i zaprzyjaźnionych magazynów wnętrzarskich.

Szykujemy dla Was też dużą zmianę kreatywną, jeśli chodzi o design naszej marki. Nie zdradzaliśmy Wam tego wcześniej, ale od ostatnich 6 miesięcy pracujemy nad nowym wizerunkiem Pufa Design. 2014 rok – to będzie czas zmian, również dla nas!

W tym roku będzie też sporo nowości – oferta Pufa Design wzbogaci się o nowe produkty i premiery. Codziennie spływają do nas informacje od zaprzyjaźnionych marek z nowym designem, a my kształtujemy z tego noworoczną ofertę.

Jeśli chodzi o nowości produktowe, które możecie już w tej chwili znaleźć w Pufa Design – polecamy Muuto i nowe odcienie (czerwony i pomarańczowy) silikonowej lampy wiszącej Unfold. Podoba nam się kolejny krok w stronę koloru, według nas ta lampa – to będzie hit!


W nowej, pomarańczowej odsłonie pojawiła się również lampa E27.

Duńska marka Vita Copenhagen Design rozwija się jak burza. W tym roku, produkty Vity będzie można zobaczyć na żywo, na takich targach: Home UK: Earls Court 2, Maison & Objet Paris, Stockholm Furniture Fair, Ambiente Frankfurt, Light + Building Frankfurt.

Część nowości Vita Copenhagen Design wprowadziliśmy już teraz. Druga tura pojawi się w okolicach marca. Czy znacie klasyczną, skandynawską lampę Cuna w trzech kolorach białym, czarnym i miętowym.

Cieszymy się długo wyczekiwaną lampą Cloud.


Lampa wisząca Conia, już dostępna w nowej efektownej miedziano-białej kolorystyce.


Oraz równie magiczna i wykwintna Silvia.


Pojawił się też przyjemny gadżet do oświetlenia – ozdoba Spinner do skracania kabla w kolorze białym, czarnym, aluminium i miedzi.

Jak wicie o designie możemy mówić godzinami, jeśli lubicie nowinki przypominamy, że przeczytacie nas na:

 

Zapraszamy tam, gdzie czujecie się najlepiej 🙂 W tym miejscu pozdrawiamy też konkurencję, cieszymy się, że Was inspirujemy!

Pufa Design

Odpowiedz


*