Jesień w Pufa Design

Jesień, to idealny czas na przygotowanie wnętrz na przyjęcie zimy. Kupujemy wówczas sympatyczne dodatki, wełniane koce i pledy, wygodne poduchy, ożywiające wnętrza stoliki kawowe. Jesienią znosimy też do domu tony świeczek, by wewnętrznie się ogrzać i roztoczyć po salonie aurę wanilii i cynamonu, przypominającą o egzotycznych wakacjach.

źródło Style Me Pretty

Pufa Design również przygotowała się do jesieni, chcielibyśmy zaprezentować Wam starannie wyselekcjonowane nowości, które właśnie pojawiły się na naszych wirtualnych półkach. Zaczynamy od Motarni. Jest to świeża polska marka. Pufy i stoliki kawowe robią furorę. Nie dość, że są w dobrych cenach, to jeszcze produkt pochodzi z polskiej manufaktury i jest dostępny w niedługim czasie.

Beżowa poduszka, Motarnia

Poduszka z warkoczem, Motarnia

Poduszka dziergana z warkoczem, Motarnia (detal)

Stolik kawowy na nóżkach z drzewa wiśniowego, Motarnia

źródło weheartit

Stolik kawowy na nóżkach z brzozy, Motarnia

 

Puf, Motarnia

Jesienią pozytywnie zaskoczyła nas też holenderska marka HK Living wprowadzając do oferty nową kolekcję po obniżonych cenach. Dziś można zachwycać się etnicznym klimatem, świetnie wykończonych lamp i dodatków do wnętrz, nie trzymając się aż tak bardzo za portfel. Jeśli szukacie oświetlenia w żywych odcieniach, HK Living zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie.

Lampa przemysłowa HK Living odcień szafiru

źródło Pinterest

Kinkiet, HK Living

Lampa factory HK Living, morska zieleń

Lampa factory HK Living, mięta

Czas na jesienny debiut w Pufa Design. Jest nim żarówka Plumen 001 i Plumen 001 baby stworzona przez londyńską firmę Hulger – specjalizującą się w minimalistycznym i industrialnym designie. Do topowych produktów Hulger zaliczają się dekoracyjne żarówki Plumen (są energooszczędne) zaprojektowane przez Samuel’a Wilkinsona oraz lampa składająca się z ozdobnego zawieszenia z kablem w oplocie i metalowej oprawki. Jest to już kolejna propozycja produktów w Pufa Design skierowana do prosumentów. Żarówki i oploty można swobodnie komponować i łączyć ze sobą, a długość przewodu można dowolnie regulować.

Żarówki Plumen 001, Plumen 001 Baby

Lampa i kable w oplocie Plumen

źródło Pinterest

źródło Dezzen

źródło Pinterest

Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie wśród naszych jesiennych nowości. Tymczasem dbajcie o siebie w chłodne poranki.

Pufa Design

Odpowiedz


*