Wiadomości

Jak wygląda jesień w Pufie? Owocnie! Razem z sadami pełnymi jabłek u nas dużo ciepłych pomarańczowych i czerwonych odcieni, wełnianych wykończeń i naturalnych pejzaży. Jesień mija nam bardzo towarzysko. Poniżej przegląd najważniejszych informacji Pufy.

Nasz poprzedni wpis prezentował kreatywny spacer po lesie i nowe otoczenie lamp Blue Marmalade. Jesienna atmosfera nie tylko skłania nas do rozkochiwania się sezonowych kolorach i naturalnych materiałach. Dużo myślimy o przestrzeni domowej. O tym, że jesień to dobry moment na zmiany, jak powinniśmy przygotować nasz dom na przyjście zimy?

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby dostarczać Wam rozwiązania do aranżacji wnętrz i udostępniać wyselekcjonowane, niezastąpione lampy. Nasze dni za oknem są coraz krótsze. Nowe źródła ciepłego światła w naszym domu są praktyczne i szczególnie teraz mają dobry wpływ na nasz nastrój.

PRASA

W październikowym Magazynie Dom & Wnętrze inspirujemy czytelników urokami lampy Tempest Blue Marmalade, lampy Lisbona HK Living oraz stolikiem Tablo Normann Copenhagen.

Lampa Tempest gościła też na łamach M jak Mieszkanie. Styliści szczególnie upodobali sobie tą formę z bogatej propozycji studia Blue Marmalade.

W listopadowym Czas na Wnętrze prezentujemy lampę Kapow Innermost zaprojektowaną przez Tinę Leung. Robi dużo szumu wokół siebie, dodaje szaleństwa i oryginalności stonowanym wnętrzom.

Blog Must Have Magazine zainteresował się prostą, graficzną lampą Mora naszej nowej marki Zuiver i połączył ją z wnętrzarskimi trendami w klimacie skandynawskim.

 

Olga Święcicka w swoim tekście „Zrób sobie retro. Sklepy z fajnym designem z PRLu” pisze na temat renesansu wzornictwa z lat 50. I 60. Wśród najciekawszych sklepów internetowych z redesignem pojawia się też Pufa Cafe. Cały artykuł przeczytacie TUTAJ.

 

Temat „dzieci” wrócił do nas za sprawą Ladnebebe. Do przytulnego pokoiku dla dzieci znakomicie pasuje skórzany puf HK Living z oferty Pufy.

NOWE PRODUKTY

W ofercie Ble Marmalade pojawił się nowy limitowany produkt Pufy Hollow™ Underground Edition.

Zespół projektantów został poproszony o zaprojektowanie kilku produktów z motywem linii londyńskiego metra. Tak powstała linia Underground. Stojąca lampka Hollow jest dostępna w 25 wersjach kolorystycznych. Dzięki temu można zestawiać ze sobą różne barwy i decydować jaki nastrój pojawi się we wnętrzu.

Od niedawna pod naszym dachem gościmy dwie nowe marki Zuiver i Authentics. Zuiver to atrakcyjna półka cenowa i szlachetne wzornictwo. Wśród produktów tej marki mamy między innymi w ofercie duży wybór lamp wiszących, stołowych i podłogowych ponadto wieszaki, stoliki kawowe i dywany.

Natomiast Authentics to niemiecka marka łącząca w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Są to produkty bardzo wysokiej jakości dla lubiących dobre wykończenie. W ofercie Pufy znajdują się głównie wysmakowane propozycje oświetlenia do domu i ogrodu.

OGŁOSZENIA

Na naszym facebookowym profilu Pufa Cafe wystartowaliśmy z aplikacją sklepu. Aby ułatwić Wam dotarcie do naszych produktów można na takich samych zasadach robić zakupy na Facebook’u.

Czy wiecie, że każdy, kto zakupi w naszym sklepie dowolny produkt dostanie bon zniżkowy na wybrany zestaw produktów. Rabatów szukajcie na kopertach z paragonami i paczkach, które przychodzą z Pufy.

Mamy też coś dla miłośników Normann Copenhagen. Do 12 listopada moża wziąć udział w kreatywnym collagowym konkursie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Do wygrania zakupy za 100 € i promocja zwycięskiej pracy.

 

 

 

Pufa Design

Odpowiedz


*