Le pompon

Weranda lunch&wine – to miejsce zainteresowało nas, nie tylko ze względu na ciekawą i smaczną kuchnię, ale aranżację przestrzeni. Naszą uwagę przykuły kolorowe pomponowe dekoracje. Idealnie oplatające wnętrze, budujące klimat oryginalności i baśniowości.

Przeglądając blogi i wnętrzarskie portale, można przyuważyć pomponowo-frędzlowy trend w dekoracji wnętrz. Pompony kuliste mogą być materiałem, z którego powstają dywany siedziska, pufy (to znak rozpoznawczy marki MYK) lub też występują w postaci tkaninowych albo papierowych kul o różnej wielkości, najczęściej w pastelowych odcieniach. Pompony frędzelkowe, inaczej chwosty idealnie komponują się we wnętrzach w formie podsufitowej ozdoby – girlandy, na oknach – zbierając zasłony, jako zawieszki na klucze – dodające przysłowiowy blink*

Pompony bywają klasyczne, barokowe, a nawet ludowe. Potrafią nadać wnętrzu elegancji lub etnicznego charakteru. Sprawdzają się w pomieszczeniach komercyjnych i prywatnych. Czasem są tak ładne, że gospodarze nie zdejmują ich, choć bal już się skończył. Dzielimy się z Wami kilkoma przepisami na pompony.

Co Wikipedia mówi o pomponach —> Klik

Pompony dobrze współgrają, jako dekoracja lamp stojących i wiszących.

Pufa Design

Odpowiedz


*