Nowości na wolności

Właśnie dostaliśmy od naszej Klientki – za co bardzo dziękujemy! – zdjęcia aranżacji sypialni jej autorstwa, urządzonej w przyjazny i funkcjonalny sposób. Królują tu stonowane barwy i naturalne materiały. Do tego zostały wybrane wyraziste i ekologiczne lampy. Co ciekawe jest ich tam kilka, na niezbyt dużej powierzchni, jednak są tak precyzyjnie dopasowane, że stanowią nie tylko mocny akcent estetyczny zamykający wnętrze, ale budują nastrój poprzez punktowe oświetlenie ważnych części pomieszczenia.

Do oświetlenia sypialni nasza Klientka wybrała dwie lampy stojące Studio – na stolikach nocnych przy łóżku, abażur wiszący z płótna oraz abażur z płótna do lampy stojącej, wszystkie z kolekcji HK Living. Lampy idealnie wpisały się sknadynawsko-klasyczny klimat wnętrza. Cały czas szukamy takich przykładów. Marzy nam się stworzenie galerii z Waszymi pomysłami na wnętrza. Zachęcamy do przysyłania aranżacji. Wasze znakomite pomysły na wykorzystanie lamp i produktów z naszej oferty są niezastąpione!

Jak już jesteśmy przy ofercie, to nawiązaliśmy współpracę z marką Muuto. Jakość produktów zapiera dech w piersiach. Minimalistyczne, ale ciepłe formy charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Muuto lubimy jeszcze za kolory, wśród ziemistych barw obowiązkowy żółty akcent, który bardzo dobrze sprawdza się w zestawieniu z szarością i czernią. Podrzucamy kilka zdjęć nowości Muuto w naszym sklepie.

Lampka wisząca E27

Lampa wisząca Studio Muuto

Stolik kawowy Around

Lampa wisząca Plugget

I nasza ulubienica lampa wisząca Under the Bell

A na koniec prasówka przy kawie z mlekiem. W zakupowych inspiracjach magazynu Decoration & Design pojawiła się nasza lampa NORM 03 Normann Copenhagen oraz pufa okrągła jeans HK Living. Fajnie. Mimo wakacji dzieje się!

 

 

Pufa Design

2 komentarze

  1. uważam, że lampy u klientki w sypialni zupełnie nie pasują, bo są za duże! Wyglądają śmiesznie i dziwacznie na tych malutkich szafkach nocnych
    pozdrawiam

Odpowiedz


*