Kroniki Pufowe

Szybko przelecimy przez nowości z naszego podwórka. Otrzymaliśmy od biura architektonicznego ze Słowacji, zdjęcia realizacji, do której dostarczyliśmy 8 emaliowanych lamp industrialnych HK Living. Projekt architektoniczny Martin Skoček, zdjęcia Lenka Marazova. Nie ma co, wnętrze kawowe robi wrażenie, a lampy sprawdziły się w tym wnętrzu idealnie. Ich surowość kojarzy się z magazynowym klimatem palarni kawy.

Cieszymy się też z pufowych produktów zamieszczonych w majowym magazynie Czas na Wnętrze. W wątku Craft Industry i Split Clarity pojawiła się jedyna w swoim rodzaju lampa HK Living – uszyta z odzyskanych worków ryżowych i przestrzenna porcelanowa lampa 144dpi wisząca Industreal.

Przypominamy o naszej stronie na Facebooku PufaDesign. Polub nas kreatywnie, komentuj, udostępniaj i chwal się swoimi realizacjami. Codziennie piszemy o trendach, nowościach ze świata designu, fajnych lampach, eco designie i re designie. A na koniec coś extra. Jako miłośnicy cytatów z PRL-u nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego numeru kroniki. Odpalcie z dźwiękiem, nie pożałujecie.


Pufa Design

Odpowiedz


*