Cafe Draże – wyjątkowy punkt na mapie Torunia

W lipcu na toruńskiej starówce pojawi się pierwszy społeczny warzywniak przeznaczony dla mieszkańców miasta. Do jego współtworzenia zapraszają mieszkańców Magdalena Hamera i Magdalena Kaźmierczak, właścicielki nowo powstającej kawiarni o profilu ekologicznym – Cafe Draże przy ulicy Przedzamcze 6b w Toruniu. W związku z otwarciem Draży powstaje ogródek przeznaczony zarówno do relaksu, jak i konsumpcji.

Społeczny warzywniak to część z atrakcji w ramach Cafe Draże. Zamiarem jest stworzenie nowoczesnego miejsca, łączącego różnorodne doświadczenia i zjawiska (sztuka, design, literatura, kuchnia, kultura), powołanego nie tylko w celu sprzedaży ekologicznych przysmaków, kawy i herbaty Fair Trade, ale i kreowania twórczego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Kawiarnia będzie miejscem projektów artystycznych, inicjatyw ekologicznych oraz działań promujących ideę zrównoważonego rozwoju.

Ideę Cafe Draże wspiera meblarnia Pufa Cafe, która dostarcza do wnętrz kawiarni kilkanaście foteli w wyjątkowym dizajnie!

Pufa Design

Odpowiedz


*