Lniany ręcznik kąpielowy NIITTY Lapuan Kankurit - 95 x 150 cm, rdzawy

-10%

276,00zł

Wyprzedaż! Obniżka ceny!

248,40zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24h - ostatnie sztuki

Dostępność: 1 szt.

szt.

248,40zł

  • Styl skandynawski
  • Eko
  • Nowoczesny
  • Tkanina

Piękny, lniany ręcznik NIITTY Lapuan Kankurit to zupełnie nowy, niesamowity poziom doznań użytkowych. Jeśli do tej pory korzystasz jedynie z bawełnianych ręczników frotte, te zaskoczą Cię niesamowicie. Są cienkie, lecz to paradoksalnie ich najwieksza zaleta. Doskonale chłoną bowiem wodę, bardzo szybko schną nie powodując nieprzyjemnego zapachu wilgoci, a w szafie zajmują dużo mniej miejsca niż tradycyjne ręczniki. Ręczniki Lapuan Kankurit są także cenione przez miłośników sauny na całym świecie. 

Ręcznik Lapuan Kankurit wykonano w 100% najlepszego gatunku lnu w rodzinnej przędzalni w Finlandii. Roślinny wzór zaprojektowany został przez Elinę Helenius. Marka Lapuan Kankurit znana jest na całym świecie z wyjątkowej jakości tekstyliów domowych wykonanych głównie z lnu. Len jest naturalnym włóknem o pięknym wyglądzie, bezpiecznym dla zdrowia, trwałym i funkcjonalnym. Lniane tkaniny świetnie wchłaniają wilgoć, można je prać w wysokiej temperaturze, szybko również schną.

Producent: Lapuan Kankurit

Projekt: Elina Helenius

Materiał: 100% len

Wymiary: 95 x 150 cm

Kolor: rdzawo-biały

Instrukcja prania:

Prać osobno w 60°C w dużej ilości wody. 40°C to także odpowiednia temperatura prania. Zalecamy niewielką ilość neutralnego proszku do prania. Unikaj zmiękczacza i wybielacza. Nie susz w suszarce. Stosuj normalny cykl wirowania. Włókna lniane mogą gunić się z produktu podczas prania. Sprawdź filtr pralni przed i po praniu. Wyprasuj w temperaturze odpowiedniej dla lnu. Kolor naturalnego lnu staje się jaśniejszy z praniem.

Napisz swoją recenzję

Lniany ręcznik kąpielowy NIITTY Lapuan Kankurit - 95 x 150 cm, rdzawy

Lniany ręcznik kąpielowy NIITTY Lapuan Kankurit -  95 x 150 cm, rdzawy

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: