Termos EM77 1L Stelton - dusty green

322,00zł

Szczegółowy opis produktu

919

w ciągu 14 dni

szt.

322,00zł

  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Klasyka designu
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Tworzywa sztuczne
  • Szkło

Termos EM77, zaprojektowany przez Erika Magnussena, to skandynawski klasyk! Jest jednym z najlepiej sprzedających się projektów w historii marki Stelton. Ten kultowy termos kolorystycznie podąża za nowymi trendami, a jego ponadczasowy projekt nadal zyskuje duże uznanie współczesnych projektantów. Erik Magnussen został kilkakrotnie nagrodzony za swoje dzieło. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi nalewania, termos można obsługiwać jedną ręką. Nowe wiosenne kolory są zainspirowane pierwszymi oznakami wiosny- nasze myśli wędrują do łagodnych skandynawskich nadmorskich wieczorów przy piaszczystej plaży, z przyjemną letnią bryzą.

Erik Magnussen urodził się w 1940 r. w Kopenhadze. Z wykształcenia jest ceramikiem. W 1960 r. ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej i Designu. Przez lata pracował dla wielu uznanych marek. Projekty tego wspaniałego artysty można zobaczyć także w wielu muzeach na całym świecie. W 1983 r. nadano mu tytuł designera roku. A za swoje prace kilkakrotnie otrzymał nagrodę ID od Duńskiego Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego. W 1996 r. otrzymał medal Bindesbøll. W 1997 r. zdobył nagrodę „The Red Dot”.  Wygrał również „Good Design Gold Prize” nadawaną przez Japońską Organizację Promocji Wzornictwa Przemysłowego. Erik Magnussen jest twórcą najsłynniejszych na świecie termosów. Są to projekty wyjątkowe. Ponadczasowe i niewiarygodnie uniwersalne!

Seria Classic to projekty inspirowane cylindrycznym kształtem, jak np. termos EM77, zaprojektowany przez Erika Magnussena. Classic to piękne, eleganckie i zawsze funkcjonalne przedmioty.

Producent: Stelton

Projekt: Erik Magnussen

Projekt z serii: Classic

Kolor: dusty green

Pojemność: 1L

Materiał: tworzywo sztuczne, szklany wkład

Wymiary: wysokość 30 cm, średnica 10,5 cm 

Napisz swoją recenzję

Termos EM77 1L Stelton - dusty green

Termos EM77 1L Stelton - dusty green

Napisz swoją recenzję