Termos EM77 1L Stelton - burgund

315,00zł

Szczegółowy opis produktu

998

w ciągu 24h

Dostępność: 1 szt.

szt.

315,00zł

  • Styl skandynawski
  • Klasyka designu
  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Szkło
  • Tworzywa sztuczne

Termos EM77, zaprojektowany przez Erika Magnussena, to skandynawski klasyk! Jest jednym z najlepiej sprzedających się projektów w historii marki Stelton. Ten kultowy termos kolorystycznie podąża za nowymi trendami, a jego ponadczasowy projekt nadal zyskuje duże uznanie współczesnych projektantów. Erik Magnussen został kilkakrotnie nagrodzony za swoje dzieło.

Erik Magnussen urodził się w 1940 r. w Kopenhadze. Z wykształcenia jest ceramikiem. W 1960 r. ukończył z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej i Designu. Przez lata pracował dla wielu uznanych marek. Projekty tego wspaniałego artysty można zobaczyć także w wielu muzeach na całym świecie. W 1983 r. nadano mu tytuł designera roku. A za swoje prace kilkakrotnie otrzymał nagrodę ID od Duńskiego Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego. W 1996 r. otrzymał medal Bindesbøll. W 1997 r. zdobył nagrodę „The Red Dot”.  Wygrał również „Good Design Gold Prize” nadawaną przez Japońską Organizację Promocji Wzornictwa Przemysłowego. Erik Magnussen jest twórcą najsłynniejszych na świecie termosów. Są to projekty wyjątkowe. Ponadczasowe i niewiarygodnie uniwersalne!

Seria Classic to projekty inspirowane cylindrycznym kształtem, jak np. termos EM77, zaprojektowany przez Erika Magnussena. Classic to piękne, eleganckie i zawsze funkcjonalne przedmioty.

Producent: Stelton

Projekt: Erik Magnussen

Projekt z serii: Classic

Kolor: burgund

Pojemność: 1L

Materiał: tworzywo sztuczne, szklany wkład

Wymiary: wysokość 30 cm, średnica 10,5 cm 

Napisz swoją recenzję

Termos EM77 1L Stelton - burgund

Termos EM77 1L Stelton - burgund

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: