Taca tekowa Square M Airy Nupo Lind DNA - zielony ziołowy / herbal dust
992256
992256
Idealna taca do serwowania, nakrywania do stołu i dekoracji. Tace z drewna tekowego z recyklingu wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami.
Małe, cienkie kawałki drewna tekowego używane do produkcji tac są pozostałościami z produkcji mebli. Pochodzą z dojrzałych drzew z certyfikowanych plantacjach w Indonezji.
Tace są w komplecie ze skórzanymi matami w szerokiej gamie kolorystycznej. Wkładkę można wyjąć, a tace same tace zabezpieczone sa impregantem, dzięki czemu wszystko, co może się rozlać, nie przesiąka i nie tworzy śladów.
Matę z tacy można też wykorzystać pod talerze, to koncepcja oparta na recyklingu skóry bydlęcej.
Skórzane maty stołowe wytwarzane są z nadwyżek produkcyjnych, między innymi z branży obuwniczej i galanteryjnej. Jest to skóra z recyklingu z certyfikatem OEKO-TEX. Finalny produkt składa się w 80% ze skóry i w 20% z gumy pozyskiwanej z drzew.
Maty świetnie sprawdzą się w codziennym użytku gdy nie używasz dodatkowych tekstyliów na stole lub gdy chcesz wprowadzić do aranżacji praktyczny element dekoracyjny. Ich powierznia jest przystosowana do kontaktu z produktami spożywczymi, jest wodoodporna i łatwa do utrzymania w czystości.
Producnet do pielęgnacji mat poleca dwa preparaty - do pielęgnacji codziennej oraz do mydło do większych zabrudzeń, które świetnie sprawdza sie też przy odświeżania mat po dłuższym nieużywaniu.
Producent: Lind DNA
Kolor: tekowy, zielony ziołowy / herbal dust
Materiał: drewno tekowe, skóra bydlęca, guma
Wymiary: szerokość 28,6 cm; długość 36,6 cm, grubość 3,5 mm
Dane producenta:
LIND DNA ApS
Hasselager Allé 15A, 8260 DK-Viby J, Dania
support@linddna.com