Zestaw młynków do soli i pieprzu Barrel Tivoli Normann Copenhagen - wysokość 20 cm

Szczegółowy opis produktu

5001065+5001066

not showing price

  • Styl skandynawski
  • Vintage
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Porcelana i ceramika

Seria młynków Barrel charakteryzuje się ekskluzywnym, ponadczasowym wzornictwem. Okrągłe, lekko pyzate kształty zestawu do soli i pieprzu inspirowane są drewnianymi beczkami do piwa i wina, które nadają serii rozpoznawalny wyraz. Wysokiej jakości materiały z drewna dębowego i porcelany są efektowne wizualnie i zapewniają wygodny chwyt podczas używania młynków i shakerów. Czarna lub biała porcelana wskazuje, czy jest to sól czy pieprz. Kolekcja powstała przy współpracy ze słynnym kopenhaskim parkiem rozrywki Tivoli i ma charakter limitowany.

Wewnątrz młynka Barrel znajduje się ceramiczny system mielący CrushGrind®️. CrushGrind®️ jest jedną z wiodących marek na rynku młynków, a młynek został przetestowany pod kątem mielenia soli i pieprzu przez równowartość 200 lat użytkowania w normalnym gospodarstwie domowym, nie wykazując żadnych zauważalnych oznak zużycia.

Producent: Normann Copenhagen

Materiały: dąb, ceramika

Wymiary: wysokość 20 cm, średnica 7.5 cm

Waga: 0,45 kg

Zestaw obejmuje 2 sztuki - 1 x młynek do soli i 1 x młynek do pieprzu.

Konserwacja: Czyścić pod ciepłą, bieżącą wodą. Po wyczyszczeniu dokładnie wytrzyj. Regularnie olejuj drewno, aby zachować jego odporność na zabrudzenia.

Produkty powiązane