Taca / talerz Colosseum Arena Spring Copenhagen - mahoń

865,00zł

Szczegółowy opis produktu

1024

zwykle w ciągu 15-20 dni roboczych

szt.

865,00zł

  • Handmade
  • Styl skandynawski
  • Ekskluzywny design
  • Drewno, tworzywa naturalne

Colosseum Arena to owalny talerz mahoniowy autorstwa Christiana Riisa. Christian to duński samouk w dziedzinie produkcji szafek i komód. Jest także właścicielem Grounded Craftwork. Sercem Grounded Craftwork są unikalne meble i drewniane dodatki. Colosseum Square pokazuje dlaczego. Jest bowiem pięknym przykładem tego, jak twarde drewno dębowe przekształca się w subtelny design.

Riis ręcznie selekcjonuje kawałki mahoniu. Następnie rowki są frezowane na obrabiarce CNC, krawędzie zaokrąglane, a ostateczne szlify dopełniają dzieła. Ta praca wykończeniowa zapewnia lekkość wyglądu naczynia, pomimo jego solidności.

Seria Colosseum to projekt inspirowany starożytnymi amfiteatrami. Christian Riis ciężko pracował nad dopieszczeniem projektu, tak aby przypominał rzymski amfiteatr. Podobnie jak w pozostałej części serii, która obejmuje Colosseum Amfi i Colosseum Square, Colosseum Arena czerpie z historycznego piękna rzymskich budowli.

Do Colosseum Arena idealnie pasują owoce, ciastka lub świeczki tealighty. Jest to idealny prezent dla miłośników designu i konsztownych przedmiotów drewnianych.

Talerz wykonany jest z drewna mahoniowego. Ze względu na ręczną produkcję każdy egzemplarz może różnić się np. usłojeniem drewna.

Producent: Spring Copenhagen

Projekt: Christian Riis

Wymiary: wysokość 2.7 cm, długość 56 cm, szerokość 28 cm

Waga: 1,341 kg

Materiał: mahoń zabezpieczony woskiem pszczelim

Zobacz video o produkcie:

Napisz swoją recenzję

Taca / talerz Colosseum Arena Spring Copenhagen - mahoń

Taca / talerz Colosseum Arena Spring Copenhagen - mahoń

Napisz swoją recenzję