Lampa z drewna Jazz oak UMAGE - naturalny dąb

1 375,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24 h

Dostępność: 2 szt.

szt.

1 375,00zł

  • Styl skandynawski
  • Drewno, tworzywa naturalne

Lampa Jazz marki UMAGE jest kolejnym produktem, którego forma powstała z inspiracji naturą. Przestrzenny klosz w kształcie kwiatu jest zarówno niezwykle dekoracyjny, jak i elegancki dzięki użyciu naturalnego forniru dębowego. Wykorzystując specjalną technologię kształtowania przestrzennych form z forniru, poszczególne płatki lampy uzyskały organiczny, subtelny wygląd. Dzięki takiemu rozwiązaniu światło lampy ciekawie się rozchodzi, a usłojenie drewna jest interesująco uwypuklone. Jazz to klasyczne nordyckie nawiązania wnętrzarskie, łączące proste formy z ich ciepłym oddziaływaniem.

Projekt klosza Jazz jest uniwersalny - pozwala zarówno zastosowanie go jako lampy wiszącej lub stojącej. Kolekcja Jazz obejmuje różne wybarwienia drewna.

Wszystkie produkty UMAGE są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narzędzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE (dawniej VITA Copenhagen):

Standardowe z tworzywa: kolor biały lub kolor czarny

Metalowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Rosette: kliknij

Silikonowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Cannonball: kliknij

Możesz także wybrać inne zawieszenie z naszej oferty akcesoriów do lamp.

Klosz lampy Jazz może być także zastosowany jako lampa stojąca po połączeniu z dowolną podstawą ze standardowym gwintem E27, np. Tripod UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) lub Champagne Umage (dawniej VITA Copenhagen).

Możesz również zastosować klosz Jazz do stworzenia niepowtarzalnego kinkietu łącząc go z ramionami Willow Umage. (z wyjątkiem wesji Willow mini)

Projekt: Magnus Nero & Ingemar Jönsson

Materiał: fornir dębowy

Wymiary: średnica 65 cm, wysokość 24 cm

Kolor: naturalny dąb

Źródło światła: żarówka E27 max 15W LED (nie dołączono)

Uwaga: do zestawu dołączono bawełniane rękawiczki dla bezpieczeństwa montażu

Sprawdź jak zaaranżować produkty UMAGE dzięki naszemu wirtualnemu showroomowi: klik

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa z drewna Jazz oak UMAGE - naturalny dąb

Lampa z drewna Jazz oak UMAGE - naturalny dąb

Napisz swoją recenzję