Abażur do lampy wiszącej MNM Innermost - 40 cm, różne kolory

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Nowoczesny
  • Nieszablonowy design
  • Tworzywa sztuczne
  • Wełna

Uwaga: jeśli jesteś zainteresowany produktem zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny (sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88)

MnM to nowoczesny, stylowy abażur projektu Steve’a Jonesa. Został wykonany specjalnie dla marki Innermost. Projektant, dodając ciekawy pomysł do znanych już wcześniej form, stworzył coś zupełnie innego, a jednocześnie pięknego i gustownego. Połączenie wełny z nietypowym kształtem jest doskonałą definicją współczesnej subtelności. MnM jest dowodem na to, że czasami warto nieznacznie przekształcić pierwotny zamysł, aby uzyskać unikalny, wspaniały design. Abażury są dostępne w 2 rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest utworzenie ekspresyjnych, ciekawych aranżacji. Geometryczne formy prezentują się doskonale nie tylko ułożone w rzędach czy pojedynczo, ale także bardziej licznie w grupach.

Producent: Innermost

Projekt: Steve Jones

Materiał: PVC, 100% wełna

Wymiary: długość 40 cm, wysokość 40 cm, szerokość 10 cm

Kolor (tkanina Wenlock): charcoal (antracytowy), naturalny, czerwony lub biały (do wyboru)

Źródło światła (niedołączone): E14 lub E27 (w zależności od zawieszki), polecane żarówki LED od 2700K do 6000K, do 2000 lumenów, w zależności od oczekiwanego efektu 

Uwaga: w zestawie brak przewodu - wybierz odpowiedni dla siebie z naszej propozycji akcesotrów do lamp: kliknij

Jeśli jesteś zainteresowany niestandardowymi wariantami abażurów zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88.

Produkt na zamówienie- brak możliwości zwrotu!

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Produkty powiązane