Lista produktów producenta: LE KLINT

LE KLINT to firma oświetleniowa założona w 1943 roku, ale historia firmy sięga początków XX wieku, kiedy powstał pierwszy składany ręcznie plisowany abażur. Od tego czasu ta duńska marka kultywuje swą oryginalną koncepcję, ale nieustannie rozwija się także w nowoczesnych kierunkach.


Tak marka pisze o sobie:


"Lampy LE KLINT powstają we współpracy z architektami i projektantami, którzy szanują rzemiosło i tradycje. Dokładamy wszelkich starań, aby stale unowocześniać nasze projekty zgodnie z dzisiejszymi technologiami i zmieniającymi się trendami. Historia LE KLINT to nie tylko historia firmy, ale także odzwierciedlenie historii projektowania i technologii od ponad stu lat - stulecia, w którym LE KLINT wyewoluował w dzisiejszą nowoczesną firmę produkcyjną, nie naruszając jej integralności.


Nasze główne biuro i produkcja znajdują się w Odense w Danii. Dobre rzemiosło i własna produkcja to dwa główne filary marki LE KLINT. Nasze światowej sławy, wysokiej jakości oświetlenie jest efektem technik i tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które do dziś są realizowane przez szeroki zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników.


LE KLINT to synonim abażurów. Nasze składane, ikoniczne klosze wymagają lat nauki konkretnych technik, przechodzenia procesu kwalifikacyjnego i opanowania wielu różnych form plisowania, zanim zostanie się wprowadzonym, jako część wykwalifikowanego zespołu techników LE KLINT."


Pełna oferta produktów LE KLINT jest już dostępna w Pufa Design. Prosimy o kontakt: sklep@pufadesign.pl / T: +48 884 68 78 88