Lista produktów producenta: Santhonore

Santhonoré podejmuje temat świętych, spoglądając na nie na nowo i interpretując tradycję na swój współczesny sposób. Ta włoska marka inspiruje się tradycją chrześcijańską oferując zbiór dekoracji ściennych, które w poszanowaniu ikonograficznych cech każdej świętej, kreują je na prawdziwe ikony dzisiejszej popkultury.


W kolekcji Santhonoré celowo wybrano tylko postacie kobiece, podkreślając delikatne linie twarzy poprzez zastosowanie jasnych i nigdy nie przesadzonych kolorów. Każdy rysunek ukazuje niezwykłe bogactwo detali, w strojach i w otoczeniu świętej, blask kolorów i szczegółów, aby oddać hołd niezwykłym postaciom, takim jak Święta Agata, Święta Julia lub Święta Rozalia.


Zgodnie z tradycją, każda święta zapewnia ochronę i patronat, którego zakres jest cytowany na każdej ikonie: Święta Anna - patronka matek, Święta Łucja - patronka oczu i wzroku, Święta Katarzyna - przywoływana przez panny poszukujące męża lub Święta Helena - patronka tych, którzy szukają zagubionych przedmiotów.


Popowe ikony Santhonoré, niezależnie od Twoich przekonań, wnoszą do domu element współczesnego wzornictwa w postaci przyjaznego, barwnego i dekoracyjnego wizerunku, który pomoże chronić Ciebie i Twoich najbliższych.


Któż nie ma przyjaciela, którego czeka trudny egzamin? Być może przyjaciółka szuka męża? Święta Filomena i Święta Katarzyna to najlepszy wybór na te okazje. Jest również wiele zawodów, które mają w kolekcji Santhonoré swoich patronów: architekci, dentyści, kucharze... A jeśli naprawdę nie odnajdujesz się w grupie nauczycieli, pielęgniarek lub piosenkarzy, inteligentnym wyborem będzie Święta Zofia: patronka ludzi mądrych!