Lista produktów producenta: Nordlux

Nordlux - lampy od 1977 roku


Duńska marka Nordlux powstała w 1977 roku i od tego czasu dostarcza swoim klientom prostych, funkcjonalnych i atrakcyjnych cenowo produktów oświetleniowych. Oferta marki Nordlux jest niesłychanie szeroka i obejmuje nie tylko dekoracyjne lampy wiszące, ścienne i stojące, lecz także wiele rozwiązań na oświetlenie łazienki, tarasów, balkonów i ogrodów. Produkty Nordlux łączą sprawdzone, ponadczasowe wzornictwo i niskie ceny, nie rezygnując jednocześnie z jakości wykonania.


Proste i ponadczasowe - to lampy Nordlux


Od początku swojego istnienia dewizą marki Nordlux było dostarczanie produktów o oszczędnym i neutralnym wzornictwie, które nie wyjdzie z mody. Stąd też spora część kolekcji lamp dekoracyjnych oferowana jest w podstawowych, najpopularniejszych kolorach - bieli, czerni i szarości. To propozycje idealne dla przestrzeni, które nie mają być awangardowe i krzykliwe, lecz stonowane, proste, oszczędne. Dzięki takim zabiegom Nordlux będzie świetną alternatywą dla wszystkich zwolenników klasycznych duńskich lamp.


Lampy Nordlux - w łazience i pod chmurką


Oferta Nordlux to także jedna z nielicznych ciekawych propozycji na dobrze zaprojektowane lampy do nietypowych zastosowań - łazienek, tarasów i ogrodów. Tu producent zadbał o to, aby porządne wzornictwo nie ustępowało w zestawieniu z podwyższonymi normami, jakim muszą podołać takie lampy. Oddziaływanie pary i wody sprawia, że lampy łazienkowe i zewnętrzne muszą spełniać wymogi pełnej izolacji elektrycznej. Nordlux oferuje szeroki wybór certyfikowanego oświetlenia, która pozwolą stylowo oświetlić ogród, balkon czy łazienkę. Idea marki opiera się również na dostępności cenowej, stąd są to produkty idealne dla każdego niemal budżetu.


Marka Nordlux jest już dostępna w ofercie sklepu Pufa Design. Już wkrótce produkty pojawią się na naszej stronie. Jeśli jednak chcesz kupić produkty Nordlux już teraz, skontaktuj się z nami: sklep@pufadesign.pl / +48 884 68 78 88