Lista produktów producenta: FAMEG

Fameg to polska marka założona w Radomsku, która od ponad 130 lat tworzy swoje niezwykłe projekty, bazując na meblarskiej tradycji thonetowskiego stylu. Przez lata doświadczeń, producent zyskał uznanie wielu klientów na całym świecie, dostarczając stylowe oraz wysokiej jakości krzesła do wnętrz prywatnych, restauracji, kawiarni, biur, czy też hoteli. Obecnie, proponowane przez markę Fameg projekty, wychodzą naprzeciw aktualnym trendom, jak również oczekiwaniom klientów, pragnących otaczać się eleganckimi, funkcjonalnymi, a przede wszystkim współczesnymi elementami wyposażania wnętrz.


Styl thonetowski w projektach Fameg


Tworzone przez markę Fameg projekty, powstają dzięki unikatowemu procesowi produkcji, obejmującego dobór odpowiednich i wysokiej jakości materiałów, jak również specjalną technologię gięcia, wykorzystywanego przy ich wytwarzaniu drewna. Ten złożony proces, ma ogromny wpływ na ostateczną jakość dostarczanych przez markę mebli, które – pomimo swojego nowoczesnego charakteru – nawiązują do starej szkoły projektowania stylu thonetowskiego. Fameg to przede wszystkim miękkie kształty, wyróżniające się dozą ponadczasowości. Lekkie, wytrzymałe, sprawdzają się jako funkcjonalny dodatek do każdego rodzaju wnętrz, gdzie z łatwością wkomponować można elementy naturalnego drewna. Proponowane przez Fameg projekty, to sztuka sama w sobie. Nic zatem dziwnego, iż coraz to więcej osób decyduje się na te markowe rozwiązania, stawiające na najwyższą klasę rzemiosła.


Polski PRL - powrót mody w stylu Fameg


Jeśli śledzisz trendy we wnętrzarstwie lub aranżujesz swoje mieszkanie doskonale wiesz, jak silnie moda na polski design zaznacza się na rynku meblarskim. Tu nie brakuje zarówno nowych, inspirowanych mebli, jak i wymagających odrestaurowania perełek PRL. Wśród nich - krzesła, fotele, wersalki i stoły. Za co kochamy meble PRL? Za dusze, za wysokiej jakości materiały, za solidność wykonania, prostotę i funkcjonalność, czyli wszystko to, czego oczekujemy od wyposażenia naszego wnętrza.


Projekty Fameg w Twoim domu


Poszukując eleganckich oraz funkcjonalnych rozwiązań dla Twojego wnętrza, warto poświęcić chociaż chwilę na zapoznanie się z nietuzinkowymi propozycjami Fameg. Zwłaszcza, że obejmują one wysokiej jakości projekty o niespotykanej dbałości o szczegóły, jak również podejściu do samego designu. Decydując się na zakup oferowanych przez tę polską markę mebli, gwarantujesz sobie elegancki element wyposażenia, który pozostanie w Twojej rodzinie na długie lata. Wszystko za sprawą najwyższej klasy rzemiosła oraz wysokojakościowego drewna, wykorzystywanego przy ich produkcji. Dzięki nowoczesnemu ujęciu tradycyjnych wartości we wnętrzarstwie, projekty  Fameg wpasują się idealnie w każdą przestrzeń, podkreślając przy tym ponadczasowy charakter Twojego wnętrza. Tworzone przez Fameg meble, stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, poszukującej funkcjonalności,  wysublimowanego stylu, a przede wszystkim – długowieczności.


Fameg w ofercie sklepu Pufa Design

Dzięki specjalnie wyselekcjonowanej ofercie Pufa Design, masz teraz okazję zapoznać się z wieloma ciekawymi projektami marki Fameg, jakie znajdują się wśród naszych aktualnych propozycji. Oprócz wyjątkowo eleganckich krzeseł giętkich, znajdziesz także krzesła tapicerowane, fotele, stoły oraz sofy. Jako reprezentant tej niezwykłej marki, Pufa Design oferuje produkty Fameg zarówno klientom indywidualnym, jak również architektom oraz firmom kontraktowym. Obsługujemy również projekty wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej - biur, hoteli, kawiarni i restauracji, sal konferencyjnych itp.. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Zapraszamy do kontaktu: sklep@pufadesign.pl / T: +48 884 68 78 88 oraz odwiedzin naszego showroomu w Kołobrzegu.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.