Lista produktów producenta: jot.jot

Marka JOT.JOT powstała w 2015 roku na Litwie. Oferuje wyjątkowe wzornictwo i wysokiej jakości meble. Większość jej produktów powstaje lokalnie na Litwie. To bardzo młoda firmą, lecz już uhonorowana wieloma wyróżnieniami. Wolnostojące lustro MUDU to jeden z najbardziej przyciągających wzrok produktów, który zdobył nagrodę NYCxDESIGN dla najlepszego akcesorium w 2017 roku. Wyrównienie został nadane przez ELLE i Dezeen. Markę jot.jot nagrodzono także w National Design Awards 2018 za fotel wypoczynkowy BaBa zaprojektowany przez Iskos-Berlin (1. miejsce w meblach), wieszak FRAME (1. miejsce w akcesoriach) i dywan Psychoanaliza (3. miejsce w wyposażeniu).


jot.jot to przedsięwzięcie skupiające wybitne i pomysłowe idee oraz projektantów. Koncentracja na takich przesłankach przekłada się na wysokiej jakości elementy wyposażenia wnętrz dla współczesnych rozwiązań projektowych.


Założyciel i właściciel jot.jot - Jurgis - jest wizjonerską duszą z połączeniem przedsiębiorczości i artyzmu. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w niekonwencjonalnej produkcji wzorniczej, Jurgis jest dobrze rozpoznawany w swoich dziedzinach. Jako specjalista ds. produkcji w branży wyposażenia wnętrz i mebli ma wyjątkową wrażliwość na procesy produkcyjne, co przekłada się na walory projektów jot.jot. Markowe produkty posiadają wysokiej jakości materiały i doskonałe wykończenie.


Współwłaściciel jot.jot - Laurynas - jest rzeczową i stąpającą twardo po ziemi osobą, która jest niezwykle ceniona i ceniona za swój obiektywny, praktyczny i realistyczny punkt widzenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu w sektorach finansowym, ekonomicznym i marketingowym Laurynas wnosi solidny i mile widziany wkład w rozwój marki i jej eksponowanie. On także ma oko na wysokiej jakości przedmioty i naturalny urok subtelnego piękna.


Interakcja tych dwóch kontrastujących i jednocześnie uzupełniających się osobowości wnosi najwięcej z dwóch przeciwstawnych światów.


Katalog produktów, pliki 3D, cerfytikaty można pobrać ze strony producenta: kliknij


Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówień, wyceny i dostępności produktów marki jot.jot: sklap@pufadesign.pl, T: +48 884 68 78 88

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.